Telenovely 0.2

27. července 2010 v 7:15
hod

Vyhodnotime si vasu DU a preberieme si 1 telenovelu

Du:
Sendy - 40 bodov
Lg-cinka - 40 bodov

Na dnesnej hodine si preberieme telenovelu Zorro La espada y la rosa


Černá maska, černý plášť, černý kůň a přesný kord - tak tohle je Zorro, nejhledanější tajemný obránce chudých, který bojuje proti každému bezpráví v americkém městečku Los Angeles. Pokud se neskrývá za maskou, vystupuje jako Diego de la Vega, nejistý a zbabělý právník.
Na začátku příběhu do Los Angeles přijíždí nový guvernér, Fernando Sanchez de Moncada, se svými dvěma dcerami. Starší, krásnou, ale povrchní a snobskou Maríou Angel a mladší Esmeraldou, která krátce před odjezdem ze Španělska ovdověla u oltáře, když si měla brát na otcův příkaz starého muže. Společně s nimi přijíždí ještě Fernandova sestra Almudena.
V Los Angeles právě probíhá soud, kterého se účastní Diego jako advokát, ale svému klientovi pomůže až v převleku jako Zorro, čímž si proti sobě poštve místního kapitána Ricarda Montera.
Po příjezdu nového guvernéra se osudy všech postav začnou prolínat. Fernando se zde setkává se svým dávným přítelem Alejandrem de la Vegou, Diegovým otcem. Ale větší radost má ze shledání s dávnou láskou, Alejandrovou sestrou Maríou Piou, která ale k Fernandově překvapení v Los Angeles žije v klášteře, kde pomáhá chudým a trpícím. Fernando se ji snaží přesvědčit o své stále trvající lásce, ale María Pia tohoto krutého a silného muže odmítá. Naopak stará láska se rozhoří mezi Alejandrem a Almudenou.
Na recepci, která je pořádána v guvernérově domě, se María Angel seznamuje s namyšleným a podlým kapitánem Monterem a propukne mezi nimi nečekaná vášeň. Esmeralda se v tu samou dobu setkává se Zorrem a později s Diegem. Do Zorra se velmi zamiluje a když si začne myslet, že Zorro je Diego, chce za něho vdát. Diego ji ale pro bezpečnost všech přesvědčí, že on není tajemným mužem v masce a Esmeralda ho začne odmítat. Její otec Fernando naopak slíbí její ruku kapitánu Monterovi, kterého potřebuje mít na své straně.
Potřebuje jeho spojenectví, protože v městě, ve věznici, je uvězněná tajemná žena se železnou maskou. Nikdo neví, o koho jde a nikdo o její existenci nesmí vědět. Jedná se o Saru Calí, cikánskou princeznu a skutečnou Esmeraldinu matku.
Esmeralda se ale nehodlá podřídit otcově vůli a chce se provdat za Diega, na kterého si ale mezitím dělá zálusk María Angel, která neváhá spojit se s Monterem, aby oba dosáhli svého.

http://gallery.latin.cz/albums/telenovelas/zorro_la_espada_y_la_rosa/normal_102.jpg
http://gallery.latin.cz/albums/telenovelas/zorro_la_espada_y_la_rosa/normal_105.jpg

DU:Ako sa volaju hlavne ulohy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lg-cinka Lg-cinka | Web | 4. srpna 2010 v 13:34 | Reagovat

Esmeralda Sanchez
Diego de la Vega

2 Theo Cutshall Theo Cutshall | E-mail | Web | 5. února 2011 v 9:30 | Reagovat

Try voucher code "onecentcoupons" - HostGator hosting one month free while arrangement.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama